Wok NATURAL FORCE G2661972 28 cm, Tefal
Cod: TEFG2661972Descriere detaliată a produsului
Descoperă noua tigaie wok Natural Force pe care niciun bucătar nu ar trebui să o rateze. Are o suprafață Mineralia+, prima suprafață antiaderentă extrem de durabilă de la marca Tefal, îmbogățită cu silicat de calciu natural minerál . Silicatul de calciu are o duritate excepțională de minerál , ajungând la fier. Pentru a-i proteja proprietățile naturale, este extras direct din pământ și nu se utilizează sau se adaugă substanțe chimice în timpul procesului de producție.
Rezultatul este o suprafață îmbogățită cu calciu, cu proprietăți antiaderente dovedite, pentru o gătire ușoară și cu conținut scăzut de grăsimi, zi de zi. Întregul set este completat de cele mai recente inovații de la marca Tefal: Thermo-Signal™ pentru prăjire perfectă și Thermo-Fusion+™ pentru gătire rapidă și uniformă. Experimentează diferența cu tigaia wok, care oferă o formă extra adâncă pentru rezultate savuroase, de la mâncăruri delicioase la wok până la rețete perfecte de gătit la grătar, folosind toate ingredientele tale preferate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi wok cu strat standard |
|---|---|
| Greutate: | 1.18 kg |
| EAN: | 3168430310308 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | Aluminiu |
| Dimensiune: | 28 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Pot fi spălate în mașina de spălat vase, Fără PFOA |
| Tip produs: | Tigaie WOK |
| Seria: | TEFAL Natural Force |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Tefal |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 175 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Anti-aderentă: | Acoperire anti-aderentă |
| Originea brandului: | Franța |
| Categorie de greutate: | Greutate redusă (0–1,2 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner din plastic |
| Țara de producție: | Franța |
| Finisaj suprafață: | Acoperire anti-aderentă |
| Conducție termică: | Încălzire rapidă (1 - 2 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Rotundă |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
KULINA | Tefal Natural Force pots and pans
KULINA | Tefal Thermo-Spot® temperature indicator
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!