Tigaie universală CENIT 28 cm, Fissler
Cod: FS45300281000Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Tigaie universală din seria Cenit® de la Fissler are un diametru de 28 cm și un volum de 3,1 l. Este fabricată din aluminiu, prin urmare este ușoară, și dispune de o suprafață antiaderentă de înaltă calitate, cu 3 straturi și o suprafață striată pentru efectul tipic pe carnea la grătar. Este potrivită pentru mașina de spălat vase și pentru toate tipurile de plite cu excepția celor cu inducție.
Seria Cenit® Fissler:
- vase ușoare din aluminiu
- suprafață antiaderentă cu 3 straturi
- mânere și toarte confortabile, cu formă ergonomică
- potrivită pentru toate tipurile de plite, cu excepția celor cu inducție
- potrivită pentru mașina de spălat vase
- fabricat în Italia
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi pentru prăjit cu strat standard |
|---|---|
| Greutate: | 1.13 kg |
| EAN: | 4009209368665 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Aluminiu |
| Dimensiune: | 28 cm |
| Volum: | 3,1 l |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Pot fi spălate în mașina de spălat vase, Fără PFOA |
| Tip produs: | Tigaie universală |
| Seria: | Fissler Cenit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Garanție (ani): | 2 |
| Anti-aderentă: | Acoperire anti-aderentă |
| Originea brandului: | Germania |
| Categorie de greutate: | Greutate redusă (0–1,2 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner din plastic |
| Țara de producție: | Germania |
| Finisaj suprafață: | Acoperire anti-aderentă |
| Conducție termică: | Încălzire rapidă (1 - 2 min) |
| Tip de plită: | Toate, cu excepția inducției |
| Forma bazinului: | Rotundă |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu