Cuțit de patiserie GERMAN BLACK SAMURAI 20 cm, maro, Dellinger
Cod: DNGRKH270Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Principalele avantaje:
- un cuțit foarte ascuțit pentru tăierea pâinii și a altor produse de patiserie, care sunt tari la suprafață și moi la interior - taie fără a presa și a sfărâma
- lama zimțată lungă și puternică face față cu ușurință nu numai produselor de patiserie proaspete, ci și, de exemplu, pepenelui sau ananasului
- lamă ascuțită manual din oțel inoxidabil german 1.4116 cu duritate 56 - 58 HRC
- mâner elegant, lustruit manual din lemn sintetic maro PAKKA - material rezistent la apă, complet inodor, rezistent la coroziune și oxidare, nu necesită întreținere
- mânerul este proiectat pentru cea mai bună manevrabilitate a cuțitului - este perfect echilibrat și oferă o prindere ușoară atât pentru dreptaci, cât și pentru stângaci
- mânerul este decorat cu un nit cu semnul samuraiului
- parte din seria de cuțite GERMAN BLACK SAMURAI, în care veți găsi un cuțit pentru fiecare activitate de bucătărie
- livrat într-un ambalaj cadou de lux - cutie din lemn negru cu închidere metalică
Informații suplimentare:
- lungimea lamei: 198 mm
- lungimea totală: 335 mm
- poate fi spălat în mașina de spălat vase la program economic și la o temperatură de max. 55°C, dar recomandăm spălarea manuală, care este mai blândă cu cuțitul
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite de pâine |
|---|---|
| Greutate: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595705407145 |
| Culoare: | Maro |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 33 cm |
| Lungimea lamei: | 20 cm |
| Caracteristici: | Pot fi spălate în mașina de spălat vase |
| Tip produs: | Cuțit de patiserie |
| Seria: | Dellinger German Black Samurai |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | C |
| Producător: | Dellinger |
| Margin-category: | B |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!