Set de tigăi INGENIO EMOTION L897S474, set de 3 buc, argintiu, oțel inoxidabil, Tefal
Cod: TEF2100125022Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Principalele avantaje:
- set de trei tigăiTefalINGENIO EMOTION cu mâner detașabil care oferă flexibilitate maximă pentru gătit, copt și servire
- potrivită pentru utilizare pe aragaz, în cuptor, pentru depozitare în frigider și ca un elegant vas de servire pe masă
- soluție ideală pentru bucătării mai mici sau gospodării cu spațiu limitat datorită posibilității de a introduce tigăile una în alta
- suprafața interioară Titanium 2X este fără PFOA, plumb și cadmiu, este foarte rezistentă la zgârieturi și oferă o durată lungă de viață chiar și la utilizare frecventă
- suprafața exterioară din oțel inoxidabil cu luciu ridicat asigură un aspect modern și o întreținere ușoară la gătitul zilnic
- tehnologia Thermo-Signal™ semnalează temperatura ideală pentru începerea gătitului, asigurând astfel rezultate perfecte
- mâner detașabil suportă până la 10 kg și permite o prindere sigură și o transportare ușoară între plita, cuptorul și masă
- tigăile sunt complet compatibile cu toate tipurile de plite, inclusiv cele cu inducție, și rezistă la temperaturi în cuptor de până la 250 °C
- datorită suprafeței antiaderente, tigăile se curăță ușor manual sau în mașina de spălat vase, fără riscul de a deteriora suprafața
- ambalajul practic conține trei tigăi de diferite dimensiuni, permițând prepararea simultană a diferitelor tipuri de mâncare
- combinația modernă de aspect din oțel inoxidabil și interior negru se va potrivi în orice bucătărie amenajată cu stil
- designul minimalist, fără proiecții inutile, contribuie la depozitarea eficientă și la aspectul curat al bucătăriei
În set:
- 1 tigaie de 22 cm
- 1x tigaie 24 cm
- 1x tigaie 28 cm
- mâner detașabil
Informații suplimentare:
- garanție de 5 ani pentru oțel inoxidabil
- garanție de 10 ani pentru mâner detașabil
- mâner detașabil nu este potrivit pentru mașina de spălat vase
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi pentru prăjit cu strat standard |
|---|---|
| Greutate: | 2.65 kg |
| EAN: | 3168430338531 |
| Culoare: | Argintiu |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 22 cm, 24 cm, 28 cm |
| Număr bucăți: | 3 buc |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Pot fi spălate în mașina de spălat vase, Fără PFOA |
| Tip produs: | Set de tigăi |
| Seria: | TEFAL Ingenio Emotion |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | C |
| Producător: | Tefal |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 250 |
| Garanție (ani): | 5 |
| Anti-aderentă: | Acoperire anti-aderentă |
| Originea brandului: | Germania |
| Categorie de greutate: | Greutate ridicată (2–3 kg) |
| Țara de producție: | China |
| Finisaj suprafață: | Acoperire de titan |
| Conducție termică: | Încălzire treptată (2 - 4 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!