Cuțit pentru legume 16 cm, Wüsthof
Cod: WU1035048816Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Acest cuțit din oțel inoxidabil este potrivit pentru felierea perfectă a mezelurilor, a cărnii de vită și pentru tăierea ușoară a fructelor și legumelor. Cuțitul face parte din seria Gourmet, care include cuțite forjate ascuțite cu o tehnologie specială care garantează o ascuțime extremă a cuțitelor. Mânerele modelate sunt fabricate din materiale sintetice și, din motive igienice, nu există spațiu între mâner și oțel, conexiunea fiind nituită. Cuțitele sunt perfect echilibrate și se potrivesc confortabil în mână.
Specificații:
- cuțit pentru cârnați practic
- Gama Gourmet
- Cuțit neforjat
- Ascuțit printr-o tehnologie specială pentru ascuțime maximă
- Mâner sintetic ergonomic
- Lama este îmbinată fără spații cu mânerul și este nituită
- Se potrivește perfect în mână
- Echilibrat optim
- În condiții de siguranță în mașina de spălat vase
- Lungimea lamei: 16 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite de curățat |
|---|---|
| Greutate: | 0.11 kg |
| EAN: | 4002293104126 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 16 cm |
| Lungimea lamei: | 16 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Pot fi spălate în mașina de spălat vase |
| Tip produs: | Cuțit special |
| Seria: | WÜSTHOF Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!