Cuțit japonez GOURMET 17 cm, Wüsthof
Cod: WU1035046017Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Bucătărie asiatică multifuncțională cuțit Santoku pentru tăierea peștelui, cărnii și legumelor. Este prevăzut cu tăieturi pe părțile laterale ale lamei care împiedică lipirea alimentelor feliate. Cuțitul face parte din seria Gourmet, care include cuțite forjate ascuțite cu o tehnologie specială care garantează o ascuțime extremă a cuțitelor. Mânerele modelate sunt fabricate din materiale sintetice și, din motive igienice, nu există spațiu între mâner și oțel, conexiunea fiind nituită. Cuțitele sunt perfect echilibrate și se potrivesc confortabil în mână.
Specificații:
- Un cuțit practic multifuncțional nu doar pentru bucătăria asiatică
- Tăieturi pe părțile laterale ale lamei
- Gama Gourmet
- Cuțit neforjat
- Ascuțit printr-o tehnologie specială pentru ascuțime maximă
- Mâner sintetic ergonomic
- Lama este îmbinată fără spații cu mânerul și este nituită
- Se potrivește perfect în mână
- Echilibrat optim
- În condiții de siguranță în mașina de spălat vase
- Lungimea lamei: 17 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite Santoku din oțel inoxidabil |
|---|---|
| Greutate: | 0.13 kg |
| EAN: | 4002293105925 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 17 cm |
| Lungimea lamei: | 17 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Pot fi spălate în mașina de spălat vase |
| Tip produs: | Cuțit japonez Santoku |
| Seria: | WÜSTHOF Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu