Cuțit pentru bucătărie CLASSIC 16 cm, Wüsthof
Cod: WU458216Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Cuțit robust, greu, cu lamă lată și o tăiș fin, dar rezistent. Un cuțit universal pentru bucătari profesioniști și amatori, care curăță legume, dar și toacă ierburi sau cotlete.
Seria Classic
- Cuțite forjate de înaltă calitate, fabricate în Solingen
- Perfect echilibrate, cu ergonomie unică
- Pentru bucătari profesioniști și pasionați de bucătărie
- Mâner Negru din material sintetic special
- Aspect clasic cu trei nituri, se potrivește bine în mână
- Folosit oțel german aliat de înaltă calitate X50CrMoV15
- Duritate 58 HRC pe scara Rockwell
- Proces special de șlefuire PEtec controlat de computer
- Ascuțire și lustruire manuală precisă pentru o lamă perfectă
- Control strict al calității în curs, lamă verificată cu laser
- Formă standard a protecției pentru o prindere sigură
- Tranziție lină între protecție și mâner
- Cuțitele pot fi spălate în mașina de spălat vase – recomandăm spălarea manuală
- Garanție extinsă pentru defecte de fabricație și materiale 15 ani
- Seria a primit în SUA o importantă ștampilă de calitate și igienă NSF
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite de bucătar din oțel inoxidabil |
|---|---|
| Greutate: | 0.18 kg |
| EAN: | 4002293105529 |
| Dimensiune: | 16 cm |
| Lungimea lamei: | 16 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit de bucătar |
| Seria: | WÜSTHOF Classic |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu