Tigaie Wok PRIM'APPETY 36 cm, oțel inoxidabil, de Buyer
Cod: DB312236Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tigaie WOK fabricată din oțel inoxidabil gros, ideală pentru prăjit, prăjit sau gătit la grătar și pentru gătit natural și sănătos, care necesită puțină grăsime. Perfect emisferică wok, cu o curbură special adaptată plitelor cu inducție. Forma autentică vă permite să gătiți preparate tradiționale asiatice naturale și dietetice. Mânerul ergonomic gol la interior nu se încălzește prea tare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi wok din oțel inoxidabil |
|---|---|
| Greutate: | 1.45 kg |
| EAN: | 3011243122364 |
| Culoare: | Argintiu |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 36 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Pot fi spălate în mașina de spălat vase, Fără PFOA, Fără PTFE |
| Tip produs: | Tigaie WOK |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Producător: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 250 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Originea brandului: | Franța |
| Categorie de greutate: | Greutate medie (1,2–2 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner metalic |
| Țara de producție: | Franța |
| Finisaj suprafață: | Fără acoperire |
| Conducție termică: | Încălzire treptată (2 - 4 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Rotundă |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu