Tigaie antiaderentă 28 cm, acoperire ceramică, Eva Solo
Cod: ES202512Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tava tigaie din oțel inoxidabil este concepută într-un stil minimalist scandinav și are o suprafață ceramică antiaderentă ILAG Slip-Let®. Suprafața ceramică este durabilă și poate rezista la temperaturi de până la 400°C. Tigaia este potrivită pentru utilizarea zilnică, în special pentru friptura cărnii pentru a crea o crustă cu adevărat crocantă. Poate fi folosit pe toate tipurile de plite și pentru coacere în cuptor.
- Vase din oțel inoxidabil lustruit 18/10
- Suprafață ceramică antiaderentă ILAG Slip-Let®
- Potrivit și pentru utilizare în cuptor până la 400 °C
- Material rezistent cu greutate redusă
- Fund sandwich cu miez de aluminiu pentru o conducere rapidă și optimă a căldurii
- Potrivit pentru toate sursele de căldură, inclusiv inducție
- Recomandăm spălarea manuală
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi ceramice pentru prăjit |
|---|---|
| Greutate: | 1.38 kg |
| EAN: | 5706631257862 |
| Culoare: | Argintiu |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 28 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Fără PFOA, Fără PTFE |
| Tip produs: | Tigaie universală |
| Seria: | Eva Solo Trio |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 400 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Anti-aderentă: | Ceramică anti-aderentă |
| Originea brandului: | Danemarca |
| Categorie de greutate: | Greutate medie (1,2–2 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner metalic |
| Țara de producție: | China |
| Finisaj suprafață: | Acoperire ceramică |
| Conducție termică: | Încălzire treptată (2 - 4 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Rotundă |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu