Tigaie antiaderentă PROFESSIONAL 20 cm, oțel inoxidabil, Eva Solo
Cod: ES204720Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Tigăile profesionale cu strat antiaderent Slip-Let® sunt fabricate din aluminiu turnat, care se remarcă prin conductivitate termică excelentă. Sunt prevăzute cu un strat antiaderent de înaltă calitate, care este garantat fără PFOA. Suprafața este extrem de dură, potrivită pentru sotarea lentă a preparatelor delicate, cum ar fi peștele, ouăle, clătitele etc. Tigăile sunt potrivite pentru toate sursele de căldură inclusiv inducția. Pot fi utilizate pentru coacere în cuptor până la 260 °C. Se curăță ușor, recomandăm spălarea manuală.
- Fabricat din aluminiu turnat
- Strat antiaderent de înaltă calitate Slip-Let® fără PFOA
- Suprafață exterioară extrem de dură, durată lungă de viață
- Miez de aluminiu extra-gros de 10 mm
- Mâner anti-alunecare din oțel inoxidabil
- Potrivit pentru toate sursele de căldură, inclusiv inducție
- Calitate profesională cu garanție de 25 de ani
- Poate fi spălat în mașina de spălat vase, dar recomandăm spălarea manuală
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi pentru prăjit cu strat standard |
|---|---|
| Greutate: | 1.13 kg |
| EAN: | 5706631183895 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Aluminiu |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Fără PFOA |
| Tip produs: | Tigaie universală |
| Seria: | Eva Solo Professional |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 260 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Anti-aderentă: | Acoperire anti-aderentă |
| Originea brandului: | Danemarca |
| Categorie de greutate: | Greutate redusă (0–1,2 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner metalic |
| Țara de producție: | China |
| Finisaj suprafață: | Acoperire anti-aderentă |
| Conducție termică: | Încălzire rapidă (1 - 2 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Rotundă |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu