Tigaie pentru saute M´6S 24 cm, cupru, Mauviel
Cod: ML51124Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Culoarea cuprului tigaie pentru saute cu strat interior din oțel inoxidabil. Mânerul din oțel inoxidabil lustruit este fixat cu nituri masive decorative din oțel inoxidabil. Tigaia este potrivită în special pentru prepararea de sote sau mâncăruri mici. Totuși, puteți folosi cu succes tigaia de sotat și pentru prăjit și gătit înăbușit și este potrivită și pentru prepararea untului clarificat de casă și pentru coacere - gratinarea în cuptor. Potrivit pentru toate tipurile de plite, inclusiv cele cu inducție, distribuție uniformă și rapidă a căldurii.
Principalele avantaje:
- Lux culoarea cuprului tigaie pentru saute
- Straturi din cupru, aluminiu și oțel inoxidabil
- Utilizare universală
- Mâner din oțel inoxidabil lustruit cu nituri decorative
- Potrivită și pentru inducție
- Conduce perfect căldura
- Ușor de curățat
- Margini de turnare fără scurgeri
- Fabricat în Franța
Specificații:
- Diametru: 24 cm
- Înălțime: 7,5 cm
- Volum: 3 l
- Grosimea peretelui: 2,7 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi din cupru pentru saute |
|---|---|
| Greutate: | 1.74 kg |
| EAN: | 3574900511241 |
| Culoare: | Culoarea cuprului |
| Material: | Cupru |
| Dimensiune: | 24 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Fără PFOA, Fără PTFE |
| Tip produs: | Tigaie universală |
| Seria: | MAUVIEL M’6S |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Producător: | MAUVIEL |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 250 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Originea brandului: | Franța |
| Categorie de greutate: | Greutate medie (1,2–2 kg) |
| Țara de producție: | Franța |
| Finisaj suprafață: | Fără acoperire |
| Conducție termică: | Încălzire rapidă (1 - 2 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!