Cuțit Santoku NORDIC KITCHEN 18 cm, Eva Solo
Cod: ES515402Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Eva Solo vine în colecția Nordic Kitchen cu o nouă serie de cuțite de lux, creată în spiritul tradițiilor meșteșugului japonez de cuțite.
Cuțit Santoku Nordic Kitchen:
- Cuțit extra-rezistent cu duritatea oțelului de până la 60 HRC.
- O lamă excepțional de ascuțită este fabricată din oțel damasc japonez exclusivist.
- Mânerul anatomic din lemn Pakkawood se potrivește bine în mână și permite o tăiere mult mai precisă.
- Marginea lamei este șlefuită pe fiecare parte la un unghi japonez special de 13-15°
- Corpul special îngust al cuțitului facilitează tăierea
- Nu este potrivit pentru mașina de spălat vase
- Cuțitul nu este potrivit pentru tăierea alimentelor congelate, oaselor și altor ingrediente foarte dure
- În întreaga colecție puteți achiziționa 5 tipuri diferite de cuțite
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite Santoku din oțel de Damasc |
|---|---|
| Greutate: | 0.55 kg |
| EAN: | 5706631182386 |
| Dimensiune: | 18 cm |
| Lungimea lamei: | 18 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit japonez Santoku |
| Seria: | Eva Solo Nordic kitchen |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Producător: | Eva Solo |
| Margin-category: | B |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu