Cuțit pentru pâine SWISS MODERN 22 cm, Victorinox
Cod: VN6907022WGProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Pe lângă tăierea pâinii, o puteți folosi, de exemplu, și pentru a tăia aluatul sau pentru a separa prăjitura de tava de copt.
- Lama din oțel inoxidabil ascuțit cu precizie
- Mânerul din nuc este tare și are o textură frumoasă
Seria Swiss Modern
Gama de cuțite Victorinox Swiss Modern oferă, pe lângă performanțe impresionante, și o plăcere vizuală, ridicând astfel gătitul la un nou nivel. Cuțitele sunt fabricate din oțel inoxidabil de înaltă calitate, sunt foarte rezistente la uzură, iar lama ascuțită cu precizie facilitează tăierea chiar și a celor mai mici bucăți. Mânerul întunecat cu aspect luxos este fabricat din lemn de nuc selecționat, deci este foarte rezistent și are o textură frumoasă. Un bloc de cuțite atractiv din aceeași serie asigură o depozitare sigură și elegantă a cuțitelor Swiss Modern.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite de pâine |
|---|---|
| Greutate: | 0.3 kg |
| EAN: | 7611160060846 |
| Dimensiune: | 22 cm |
| Lungimea lamei: | 22 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit special |
| Seria: | Victorinox Swiss Modern |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!