Cuțit chinezesc pentru bucătărie IKON 18 cm, Wüsthof
Cod: WU1010531818Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
cuțit de bucătar din ChinaIKON Este potrivit pentru tăierea alimentelor în felii foarte subțiri și a tăițeilor. Mânerul este fabricat din frumosul lemn de grenadilla african, care are o textură distinctă ce face ca fiecare cuțit să fie unic și o adevărată încântare pentru ochi.
Luxosul lemn este rezistent la apă și, datorită proprietăților sale igienice, este deosebit de potrivit pentru utilizarea în bucătărie. Mânerul este extrem de confortabil în mână datorită senzației sale naturale, confortabile și călduroase și formei ergonomice. Geometria unică, cu un cap și un călcâi masive ale cuțitului, asigură un echilibru optim și garantează o muncă fără efort chiar și în timpul utilizării prelungite. Cu caracteristicile lor unice, cuțitele serieiIKON o experiență pentru simțuri.
Principalele avantaje:
- cuțit de bucătar chinezesc
- Tăierea și tocarea ierburilor și legumelor
- Seria Icon
- Cuțit forjat
- Mâner fabricat din frumosul lemn de grenadilla africană
- Acest lemn este rezistent la apă și igienic
- Formă ergonomică
- Echilibru optim
- Lucru fără efort chiar și în timpul utilizării prelungite
- Proprietăți unice
- Mâner triplu nituit
- Doar pentru spălare manuală
Specificații:
- Lungimea lamei: 18 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Satâre |
|---|---|
| Greutate: | 0.47 kg |
| EAN: | 4002293101620 |
| Culoare: | Maro |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 18 cm |
| Lungimea lamei: | 18 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit de bucătar |
| Seria: | WÜSTHOF Ikon |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Producător: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!