Tigaie antiaderentă ADAMANT CLASSIC 28 cm, Fissler
Kód: FS157304281000Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Související produkty
Detailní popis produktu
După cum sugerează și numele gamei, pe lângă proprietățile termice excelente, tigăile Adamant se remarcă și prin rezistența lor mare. Datorită tratamentului de suprafață cu particule de carbură de siliciu, tigaia își menține conductivitatea excelentă, fiind în același timp, în mare parte, rezistentă la zgârieturi și alte deteriorări mecanice. Puteți astfel, fără ezitare, folosi ustensile metalice.
În plus, modelul este echipat cu un mâner de siguranță cu mecanism pentru utilizarea cu capac sau scut anti-stropire. Tigaia poate fi utilizată pe toate sursele de căldură, inclusiv pe inducție.
- Finisaj de suprafață rezistent, permițând utilizarea ustensilelor metalice
- Suprafață interioară antiaderentă, conductivitate termică ridicată
- Mâner antiderapant cu mecanism pentru capac sau protecție împotriva stropirii
- Potrivit pentru toate sursele de căldură, inclusiv inducție
- Greutate redusă, operare ușoară, orificiu pentru agățare
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tigăi pentru prăjit cu strat standard |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 4009209367644 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Aluminiu |
| Dimensiune: | 28 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Pot fi spălate în mașina de spălat vase, Fără PFOA |
| Tip produs: | Tigaie universală |
| Seria: | Fissler Adamant |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Garanție (ani): | 2 |
| Anti-aderentă: | Acoperire anti-aderentă |
| Originea brandului: | Germania |
| Categorie de greutate: | Greutate medie (1,2–2 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner din plastic |
| Țara de producție: | Germania |
| Finisaj suprafață: | Acoperire anti-aderentă |
| Conducție termică: | Încălzire rapidă (1 - 2 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Rotundă |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.