Cuțit satâr CLASSIC 16 cm, Wüsthof
Cod: WU468016Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
forjat dintr-o singură bucată de calitate oțel într-un design ușor care face lama mai flexibilă și reduce oboseala la tăiere. Fiecare lamă este ascuțită cu laser și este excepțional de ascuțită. Cuțitele sunt echipate cu un mâner ergonomic cu trei nituri. Din motive de igienă, nu există niciun spațiu între mâner și oțel.
- Ideal pentru tăierea oaselor
- Seria Classic
- Forged dintr-o bucată de premium oțel
- Lama este special întărită la 58° Rockwell
- Design ușor
- Lama este controlată cu laser
- Mâner cu formă ergonomică cu trei nituri
- Se potrivește perfect în mână
- Echilibrat în mod optim
- Igienic
- În condiții de siguranță în mașina de spălat vase
- Lungimea lamei: 16 cm
- Grosimea lamei: 3,5 mm
- Greutate: 460 g
Parametri suplimentari
| Categorie: | Satâre |
|---|---|
| Greutate: | 0.53 kg |
| EAN: | 4002293111995 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 16 cm |
| Lungimea lamei: | 16 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Pot fi spălate în mașina de spălat vase |
| Tip produs: | Cuțit japonez Santoku |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu