Tigaie pentru grătar 24 cm, Zwilling
Cod: ZW40996024Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Tigaia ZWILLING® Prime pe scurt:
- Tigaie de înaltă calitate din oțel inoxidabil, din material SIGMA Clad cu 5 straturi
- Extrem de rezistentă la temperaturi ridicate (până la 450° C)
- Potrivită pentru utilizare în cuptor
- Mâner ergonomic nefierbinte din oțel inoxidabil lustruit, cu orificiu pentru agățare
- Design luxos, elegant, suprafață netedă satinată
- Margine curbată pentru turnare ușoară și curată
- Igienică, nu absoarbe mirosurile sau culoarea alimentelor
- Potrivită pentru toate sursele de căldură, inclusiv inducție
- Se poate spăla în mașina de spălat vase
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi grill din oțel inoxidabil |
|---|---|
| Greutate: | 1.06 kg |
| EAN: | 4009839362040 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 24 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Pot fi spălate în mașina de spălat vase, Fără PFOA, Fără PTFE |
| Tip produs: | Tigaie grill |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | ZWILLING |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 200 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Originea brandului: | Germania |
| Categorie de greutate: | Greutate redusă (0–1,2 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner metalic |
| Țara de producție: | Vietnam |
| Finisaj suprafață: | Fără acoperire |
| Conducție termică: | Încălzire treptată (2 - 4 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Pătrată |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!