Cuțit pentru mic dejun EASY 10 cm, natural, Dellinger
Cod: DNGRSXLWW205C49Descriere detaliată a produsului
Cuțit complet nou pentru micul dejun Dellinger Easy, cu o construcție inteligentă a lamei. Combinație de lamă dreaptă și vârf zimțat, rotunjit, pentru tăierea ușoară a pâinii și întinderea confortabilă a untului, a tartinelelor sau a cremei de cacao. Lama zimțată taie, de asemenea, ușor roșiile și alte legume moi similare cu coajă. Lama cuțitului de bucătărie pentru micul dejun este fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, recunoscut pentru durabilitatea și ascuțimea sa de lungă durată. Mânerul cuțitului pentru micul dejun este fabricat din material PAKKAWOOD - lemn artificial pentru o durabilitate sporită. Lama cuțitului este fixată de mâner cu 2 nituri, care asigură o rezistență suficientă.
Principalele avantaje:
- Cuțitul este conceput astfel încât să puteți tăia cu ușurință pâinea sau alte produse de patiserie, și apoi să întindeți confortabil untul sau tartinele.
- Combinație de lamă dreaptă și vârf zimțat, rotunjit
- Vârful rotunjit al lamei în formă de spatulă pentru întindere ușoară
- Taie ușor roșiile și alte legume moi similare cu coajă
- Calitate oțel inoxidabil
- Lama cuțitului este fixată de mâner cu 2 nituri - rezistență suficientă
- Spălare manuală recomandată - ascuțime de lungă durată
Specificații:
- Lungimea totală a lamei: 10 cm
- Lungimea lamei drepte: 6,5 cm
- Lungimea lamei zimțate: 3,5 cm
- Material: oțel inoxidabil, lemn artificial Pakka-Wood
- Culoarea mânerului: maro natural
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite pentru unt |
|---|---|
| Greutate: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594195882043 |
| Culoare: | Maro |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 10 cm |
| Lungimea lamei: | 10 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit universal |
| Seria: | Dellinger Easy |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Dellinger |
| Margin-category: | B |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!