Cuțit de dezosat CLASSIC 18 cm, Wüsthof
Cod: WU1030103818Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Pentru filetarea precisă a peștelui, vânatului și cărnii. Forma unică și flexibilă a lamei este funcțională atât în bucătărie, cât și în aer liber, în mediul de pescuit și vânătoare. Cuțitul face parte din seria Classic, în care veți găsi cuțite forjate dintr-o singură bucată de oțel de înaltă calitate într-un design aerodinamic, datorită căruia lama este mai flexibilă și care reduce oboseala la tăiere. Fiecare lamă este verificată cu laser și este excepțional de ascuțită. Cuțitele sunt echipate cu un mâner ergonomic cu trei nituri. Din motive igienice, nu există spațiu între mâner și oțel.
Specificații:
- Un cuțit practic pentru filetarea peștelui, vânatului și cărnii
- Seria Classic
- Cuțit forjat dintr-o singură bucată de oțel premium
- Lama este special întărită la 58° Rockwell
- Design aerodinamic
- Tăișul este controlat cu laser
- Mâner ergonomic cu trei nituri
- Se potrivește perfect în mână
- Echilibrat optim
- Igienic
- În condiții de siguranță în mașina de spălat vase
- Lungimea lamei: 18 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite pentru dezosat |
|---|---|
| Greutate: | 0.15 kg |
| EAN: | 4002293105826 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 18 cm |
| Lungimea lamei: | 18 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Pot fi spălate în mașina de spălat vase |
| Tip produs: | Cuțit pentru filetat |
| Seria: | WÜSTHOF Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu