Cuțit pentru bucătărie SWISS MODERN 20 cm, negru, Victorinox
Cod: VN6901320BPolitica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Designul cuțitului permite sprijinirea confortabilă a lamei pe degetele mâinii care ține materialul de tăiat, ceea ce îl face un cuțit universal pentru utilizarea zilnică.
- Lama din oțel inoxidabil ascuțit cu precizie
- Mâner din plastic de înaltă calitate
Seria Swiss Modern
Seria de cuțite Victorinox Swiss Modern oferă performanțe impresionante, cuțitele fiind fabricate din oțel inoxidabil de înaltă calitate, sunt foarte rezistente la uzură, iar lama precis ascuțită permite tăierea ușoară chiar și a celor mai mici bucăți.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite de bucătar din oțel inoxidabil |
|---|---|
| Greutate: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160092496 |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Lungimea lamei: | 20 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit de bucătar |
| Seria: | Victorinox Swiss Modern |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!