Cuțit pentru bucătărie AJAX RED SPIRIT 20 cm, F.Dick
Cod: FDCK8172220Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Cuțit de bucătar AJAX oferă un stil distinct al lamei de 20 cm, cu o suprafață lată și o curbă de tăiș remarcabilă. Forma neobișnuită amintește de un cuțit de topor și este un ajutor ideal la prelucrarea cărnii. Cuțitul poate fi agățat cu ușurință datorită orificiului practic din lamă. Încă de la prima vedere, din seria de cuțite Red Spirit veți simți inspirație, pasiune și entuziasm. Cuțitele din această serie sunt extrem de ascuțite. Lamele sunt șlefuite și lustruite foarte subțire. Mânerul rotund, tipic pentru cuțitele de tip asiatic, se potrivește perfect în mână și nu provoacă bătături.
Specificații:
- Cuțit practic în formă de topor
- Din seria Spiritul Roșu
- Extrem de ascuțit
- Mâner rotund
- Se potrivește perfect în mână
- Nu provoacă escare de decubit
- Orificiu în lamă pentru agățare
- Material: oțel inoxidabil, călit plastic
- Dimensiune: 20 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Satâre |
|---|---|
| Greutate: | 0.46 kg |
| EAN: | 4009215182378 |
| Culoare: | roșu |
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Lungimea lamei: | 20 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit de bucătar |
| Seria: | F.DICK Red Spirit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!