Tigaie antiaderentă CHOC EXTREME 32 cm, de Buyer
Cod: DB830032Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tigăile cu strat antiaderent Choc EXTREME sunt fabricate din aluminiu turnat, care se remarcă prin conductivitate termică excelentă. Sunt prevăzute cu un strat antiaderent de înaltă calitate, care este garantat fără PFOA. Suprafața este extrem de dură, potrivită pentru sotarea lentă a preparatelor delicate, cum ar fi peștele, ouăle, clătitele etc. Tigăile Choc EXTREME sunt potrivite pentru toate sursele de căldură, inclusiv inducție. Pot fi utilizate pentru gratinare la cuptor. Se curăță ușor, recomandăm spălarea manuală.
Tigăile Choc EXTREME pe scurt:
- Fabricat din aluminiu turnat
- Suprafață antiaderentă de înaltă calitate, fără PFOA
- Suprafață extrem de dură, durată lungă de viață
- Fund magnetic de 7 mm grosime
- Mâner ergonomic din oțel inoxidabil turnat
- Potrivit pentru toate sursele de căldură, inclusiv inducție
- Ideal pentru gătirea lentă, încălzirea și prăjirea delicată a alimentelor sensibile, cum ar fi peștele sau clătitele
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi pentru prăjit cu strat standard |
|---|---|
| Greutate: | 2.4 kg |
| EAN: | 3011248300323 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Aluminiu |
| Dimensiune: | 32 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Fără PFOA |
| Tip produs: | Tigaie universală |
| Seria: | de Buyer Choc EXTREME |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Producător: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 200 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Anti-aderentă: | Acoperire anti-aderentă |
| Originea brandului: | Franța |
| Categorie de greutate: | Greutate ridicată (2–3 kg) |
| Materialul mânerului: | Mâner metalic |
| Țara de producție: | Franța |
| Finisaj suprafață: | Acoperire anti-aderentă |
| Conducție termică: | Încălzire rapidă (1 - 2 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Rotundă |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu