Capac pentru lama cuțitului 3,2 x 20 cm, Zwilling
Cod: ZW30499502Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Husa de protecție pentru cuțite ZWILLING vă permite să depozitați în siguranță cuțitele dumneavoastră de bucătărie. Partea sa exterioară este fabricată din plastic ABS rezistent, de culoare neagră, iar interiorul dintr-un tip special de vâscoză. Husa protejează lama cuțitului, astfel încât aceasta să nu se deterioreze în timpul manipulării sau depozitării, și, în același timp, cuțitul nu va zgâria sertarul sau alte obiecte. Potrivit pentru cuțite cu o lamă de la 14 cm la o lungime maximă de 20 cm.
Tocător de cuțite ZWILLING pe scurt:
- Fabricat din plastic ABS rezistent și vâscoză
- Dimensiuni: înălțime 0,5 cm, lățime 3,2 cm, lungime 20 cm
- Potrivit pentru cuțite cu lamă mai lungă, de exemplu, pentru cuțit pentru tranșare sau cuțit de pâine
Parametri suplimentari
| Categorie: | Huse pentru cuțite |
|---|---|
| Greutate: | 0.1 kg |
| EAN: | 4009839251627 |
| Dimensiune: | 20 cm |
| Lungimea lamei: | 20 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit universal |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu