Tigaie pentru saute CHOC B BOIS 24 cm, aluminiu, de Buyer
Cod: DB878824Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Tigăile antiaderente Choc B Bois sunt fabricate din aluminiu turnat, care are o conductivitate termică excelentă. Suprafața este fără PFOA, extrem de dură și potrivită pentru gătitul lent al alimentelor delicate, cum ar fi peștele, ouăle, clătitele etc. Tigăile sunt potrivite pentru toate sursele de căldură, inclusiv pentru inducție. Tigăile au un mâner din fag lemn, care este protejat de un strat de ceară de albine. Ușor de curățat, se recomandă spălarea manuală. Gama Choc B Bois include această tigaie adâncă de înaltă calitate.
Specificații:
- Calitate superioară adâncime tigaie
- Fabricat din aluminiu turnat
- Suprafață antiaderentă de înaltă calitate, fără PFOA în interior și exterior
- Suprafață extrem de dură, durată de viață lungă
- Mâner din lemn de fag tratat cu ceară de albine
- Potrivit pentru toate sursele de căldură, inclusiv inducție
- Nu este potrivit pentru mașina de spălat vase
- Diametru: 24 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Tigăi pentru sotat cu strat standard |
|---|---|
| Greutate: | 1.28 kg |
| EAN: | 3011248788244 |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Aluminiu |
| Dimensiune: | 24 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Caracteristici: | Sunt sigure pentru cuptor, Sunt sigure pentru a fi folosite pe inducție, Fără PFOA |
| Tip produs: | Tigaie pentru sotat |
| Seria: | de Buyer Choc B Bois |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Producător: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Temperatură maximă °C: | 200 |
| Garanție (ani): | 2 |
| Anti-aderentă: | Acoperire anti-aderentă |
| Originea brandului: | Franța |
| Categorie de greutate: | Greutate medie (1,2–2 kg) |
| Țara de producție: | Franța |
| Finisaj suprafață: | Acoperire anti-aderentă |
| Conducție termică: | Încălzire rapidă (1 - 2 min) |
| Tip de plită: | Toate tipurile |
| Forma bazinului: | Rotundă |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu