Cuțit pentru brânză și cârnați 11 cm, negru, Victorinox
Cod: VN67863Politica retur 100 zileFără griji, livrare gratuită
Compari:4,8 / 5500+ recenzii verificate
Magazin în Voluntari Școală de gătit în Praga
Expediere în aceeași ziComandă până la 12
Descriere detaliată a produsului
Cuțitul din colecția Swiss Classic este ideal pentru porționarea și servirea brânzeturilor și a mezelurilor. Lamă zimțată, testată cu laser, ascuțită face față ingredientelor dure, păstrând în același timp o ascuțime de lungă durată. Furculița de la capătul cuțitului nu este doar elegantă, ci și practică - cu ajutorul ei puteți servi direct.
Cuțitul are un mâner ergonomic din plastic, astfel încât lucrul cu el este plăcut și se curăță ușor.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite brânzeturi |
|---|---|
| Greutate: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160056542 |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiune: | 11 cm |
| Lungimea lamei: | 11 cm |
| Număr bucăți: | 1 ks |
| Tip produs: | Cuțit special |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Producător: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!